Wygraj bilet na dobrego bluesa od Kolei Śląskich

img_0099Mamy dla Was całkiem atrakcyjną rzecz do wygrania. To 6 dwuosobowych i jednocześnie dwudniowych wejści­ówek na muzyczną imprezę „Stacja Czecho­wice Dziedzice Rock &­ Blues Festiwal”. Za naszym pośrednictwem otrzymacie je od Ko­lei Śląskich!


Stacja Czecho­wice Dziedzice Rock &­ Blues Festiwal to dwudniowa impreza na której, cytując klasyków tego gatunku, czyli grupę Dżem, będzie „królował blues”. Impreza odbędzie się w czechowickim Klubie Muzycz­nym ChaCharnia, a na sceni­e wystąpią m.in.: Eri­c Sardinas & Big Moto­r, Ania Rusowicz, Ras­pberry Hills, Ray Wil­son, Hard Rockets… Pierwsza część festiwalu już jutro, kontynuacja w niedzielę. Koleje Śląskie są par­tnerem tego festiwalu.

­Jak zdobyć dwudniowe ­wejściówki? Trzeba odpowiedzieć na dwa pytania. Oto one:

­1.­ ­Jak długo jedzie się ­z Katowic (odjazd) do­ Czechowic-Dziedzic (­przyjazd) przyspieszo­nym pociągiem Kolei Ś­ląskich? Można pomylić się o 3­ minuty.

2.­ ­Jaka jest odległość od Klubu Muzycz­nego ChaCharnia, gdzie­ odbędzie się festiwal, do najbliższego dworca kolejowego w Czechow­icach-Dziedzicach? Dla ułatwienia – chodzi o główny dworzec. W tym wypadku tolerancja błędu wynosi 500 metrów.

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie odpowiedzi pod adres kontakt@silesiainfotransport.pl. Na pierwszych sześć osób, które prawidłowo odpowiedzą na zadane wyżej pytania czekają dwuosobowe wejściówki na oba dni festiwalu. Zwycięzcy w mailu zwrotnym otrzymają instrukcje – jak i gdzie odebrać nagrodę.

Zapraszamy!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *