„Szlaban na ryzyko” – komiks

komiks_pkpplkPKP Polskie Linie Kolejowe S.A. ogłaszają ogólnopolski konkurs na komiks promujący założenia Kampanii społecznej „Bezpieczny przejazd – „Szlaban na ryzyko!”. Zarządca infrastruktury do udziału zaprasza uczniów klas 1-3 szkół gimnazjalnych.


Celem konkursu jest przybliżenie młodzieży zagrożeń wynikających z braku ostrożności na przejazdach kolejowo-drogowych oraz terenach kolejowych i wzbudzenie zainteresowania zasadami właściwego zachowania w tych miejscach. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie indywidualnej pracy komiksowej obrazującej koncepcję i założenia Kampanii „Bezpieczny Przejazd…”, ściśle związanej z tematem bezpieczeństwa na przejazdach kolejowo-drogowych i/lub terenach kolejowych.

Praca może zawierać elementy logo Kampanii. Z regulaminem konkursu można zapoznać się TUTAJ. Dla autorów najlepszych prac oraz szkół, z których będą pochodzić, przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe.

One comment

  1. Bezpieczny przejazd to taki, którego nie ma. Proponuję zwiększyć ilość przejazdów dwupoziomowych i ograniczyć przejazdy jednopoziomowe zwłaszcza w miastach i miasteczkach

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *