… i MZKP Tarnowskie Góry

P1030166Podobnie jak u innych organizatorów, komunikacja autobusowa wykonywana na zlecenie Międzygminnego Związku Komunikacji Pasażerskiej w Tarnowskich Górach w okresie Wszystkich Świętych będzie nieco zmieniona. We wtorek, 1 listopada, przejazd środkami komunikacji na liniach obsługiwanych przez MZKP, podobnie jak w KZK GOP, będzie bezpłatny.


W poniedziałek, 31 października autobusy MZKP kursować będą według rozkładów obowiązujących w soboty z wyjątkiem linii nr 135, 735, 738, które będą kursowały zgodnie z planami na dni robocze, linii nr 152, która będzie kursowała wg rozkładu jazdy na dni robocze bez nauki szkolnej oraz linii 80 i 288 funkcjonujących wg odrębnego rozkładu jazdy.

We Wszystkich Świętych – 1 listopada (wtorek) autobusy pojadą według rozkładów obowiązujących w soboty bez obsługi przystanków zlokalizowanych przy centrach handlowych. Wyjątkiem będą linie nr 135, 735 i 738, na których autobusy będą kursowały na podstawie planów na dni robocze oraz linie 80 i 288, kursujących wg odrębnego rozkładu jazdy. Linia 142 zostaje zawieszona na całej trasie. Podobnie jak w dniu poprzednim, do obsługi linii nr 129, wozy 1 i 2, skierowane zostaną autobusy przegubowe.

UWAGA! ZMIANA CZASU

Dzisiejszej nocy nastąpi powrót do czasu środkowoeuropejskiego. Do godz. 2:00 czasu letniego oraz po godz. 3:00 czasu zimowego wszystkie kursy MZKP zostaną wykonane zgodnie z obowiązującym rozkładem jazdy. Odjazdy z przystanków początkowych pomiędzy godz. 2:00 a 3:00 wykonane zostaną wg czasu zimowego. W przypadku linii nr 19 planowy odjazd o godz. 2.48 z Tarnowskich Gór do Bytomia zostanie wykonany z godzinnym opóźnieniem.

One comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *