Utrudnienia na trasie Cieszyn – Czeski Cieszyn

1024x1024_uwaga-komunikat-1024x509Jak informują Koleje Śląskie, w dniu 10 listopada br. oraz w dniach od 21 do 26 listopada br. ruch pociągów Kolei Czeskich na linii Cieszyn – Czeski Cieszyn zostanie wstrzymany z powodu zamknięcia toru. Na podanym odcinku kursować będą zastępcze autobusy.


Zamknięcia toru planowane są w godzinach od 8:00 do 16:50. Utrudnienia są związane z pracami modernizacyjnymi na odcinku Hnojník – Czeski Cieszyn. Komunikacja zastępcza dla odcinka Cieszyn – Czeski Cieszyn będzie zorganizowana w taki sposób, że zastępcze autobusy będą odjeżdżać z przystanku znajdującego się przed budynkiem stacji Czeski Cieszyn. W Cieszynie natomiast autobusy będą ruszać z parkingu obok stacji kolejowej.

Inaczej zorganizowane będą przystanki dla komunikacji zastępczej obsługującej odcinek Hnojník – Czeski Cieszyn. Zastępcze autobusy z Czeskiego Cieszyna będą odjeżdżać z przystanku znajdującego się na parkingu przed supermarketem Billa. W Hnojníku przystanek zastępczej komunikacji będzie się znajdował przed budynkiem stacji Hnojník.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *