Przesunięte otwarcie ofert

Fot: UM Cieszyn
Fot. UM Cieszyn

Zgodnie z regulaminem konkursu, na dzisiaj zaplanowane było otwarcie ofert dla wykonawców chętnych podjąć się budowy cieszyńskiego centrum przesiadkowego przy ulicy Hajduka. Termin składania wniosków został jednak przedłużony do 8 listopada.


Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, powodem przesunięcia daty otwarcia ofert jest duże zainteresowanie potencjalnych uczestników w realizacji zadania i prośba z ich strony do zamawiającego o dłuższy termin umożliwiający należyte przygotowanie ofert konkursowych.

Wnioski należy składać w cieszyńskim magistracie do 8 listopada do godziny 10, a otwarcie kopert zaplanowane jest na godzinę 10.30.

3 komentarze

  1. Jeśli jest w czym wybierać to lepiej. Dodatkowy poślizg dwutygodniowy nie powinien być problemem.

  2. Chodzi również o otoczenie,te krzaczory dziko rosnące,stare drzewa z łamiącymi się konarami i niszczącymi budynek,zagrażającymi trakcji elektrycznej,cały ten pożal się Boże tzw.Czarny chodnik gdzie jesienią grzęźnie się po kostki w błocie,tonący w ciemnościach,niebezpieczny ze względu na podejrzany ,,element”a latem idzie się w tumanach pyłu z wysypywanego tam żużlu.To najkrótsza droga do mostu granicznego.A kilkaset metrów dalej za Olzą Europa,po prostu wstyd.Modernizacja tej uliczki jest konieczna!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *