Przesunięte otwarcie ofert

Fot: UM Cieszyn
Fot. UM Cieszyn

Zgodnie z regulaminem konkursu, na dzisiaj zaplanowane było otwarcie ofert dla wykonawców chętnych podjąć się budowy cieszyńskiego centrum przesiadkowego przy ulicy Hajduka. Termin składania wniosków został jednak przedłużony do 8 listopada.


Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, powodem przesunięcia daty otwarcia ofert jest duże zainteresowanie potencjalnych uczestników w realizacji zadania i prośba z ich strony do zamawiającego o dłuższy termin umożliwiający należyte przygotowanie ofert konkursowych.

Wnioski należy składać w cieszyńskim magistracie do 8 listopada do godziny 10, a otwarcie kopert zaplanowane jest na godzinę 10.30.

3 komentarze

  1. Jeśli jest w czym wybierać to lepiej. Dodatkowy poślizg dwutygodniowy nie powinien być problemem.

  2. Chodzi również o otoczenie,te krzaczory dziko rosnące,stare drzewa z łamiącymi się konarami i niszczącymi budynek,zagrażającymi trakcji elektrycznej,cały ten pożal się Boże tzw.Czarny chodnik gdzie jesienią grzęźnie się po kostki w błocie,tonący w ciemnościach,niebezpieczny ze względu na podejrzany ,,element”a latem idzie się w tumanach pyłu z wysypywanego tam żużlu.To najkrótsza droga do mostu granicznego.A kilkaset metrów dalej za Olzą Europa,po prostu wstyd.Modernizacja tej uliczki jest konieczna!

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *