Promocja pod kontrolą

p1040612Podczas wczorajszej konferencji prasowej w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego w Katowicach, na której doszło do popisania umowy na dostawę taboru kolejowego, producenta – PESĘ Bydgoszcz S.A., reprezentowali Robert Świechowicz – Wiceprezes Zarządu oraz Sławomir Piątek – Dyrektor Marketingu Krajowego Rynku Kolejowego. 


Po zakończeniu konferencji, udało nam się zamienić parę słów z Wiceprezesem PESY Bydgoszcz, którego zapytaliśmy m.in. o możliwość nadzorowania przez zamawiających procesu budowy nowych pociągów.

Podczas budowy pociągów zawsze dochodzi do współpracy z klientem, ponieważ bardzo dużo wpływ ma ustalanie elementów, które są zawarte umowie, dlatego też obecność klienta w czasie produkcji jest ciągła – powiedział nam Robert Świechowicz, Wiceprezes Zarządu PESA Bydgoszcz S.A.

Po zakończeniu budowy pociągów z nowej generacji – Elf2, przyjdzie czas na prezentację światu jednostki, poprzez promocję modelu na targach, wystawach czy podczas innych działań marketingowych. Czy PESA planuje do tych celów wykorzystać pociągi budowane dla Kolei Śląskich?

Oczywiście, jeśli będzie taka możliwość i Koleje Śląskie udostępnią swoje pociągi, to dojdzie do takich działań – dodał Robert Świechowicz.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *