Początek współpracy z Kolejami Śląskimi

sit-vs-ks2Mamy przyjemność ogłosić, że Silesia Info Transport i Koleje Śląskie zamierzają podjąć współpracę, która ma dotyczyć publikacji informacji dotyczących śląskiej spółki na portalu Silesia Info Transport oraz na portalu społecznościowym Facebook. Rozpoczęcie powyższej współpracy sprawi, że Koleje Śląskie zostaną pierwszym, oficjalnym partnerem naszego serwisu, natomiast Silesia Info Transport będzie pełnić rolę partnera informacyjnego dla śląskiego przewoźnika. Szczegółowe informacje na temat wyżej opisanej współpracy, zaprezentujemy po sfinalizowaniu wszystkich formalności.

3 komentarze

 1. No cudownie. Byle tylko nie oznaczało to pogłębienia tendencji do patrzenia przez (wprawdzie lekko, ale jednak) różowe okulary na wszelkie poczynania śląskiego przewoźnika, do czego wg mnie autorzy artykułów mają tutaj skłonności. Oby stać ich było w tym zakresie na co najmniej ten poziom krytycyzmu, który zdają się wykazywać w stosunku do zarządcy infrastruktury

  1. Witam. Dalej będziemy patrzeć na kolej przez różowe okulary bo nie mamy zamiaru zaprzeczać samym sobie. Subiektywnie natomiast, w swoim imieniu powiem tak: Owszem, czasem KŚ traktujemy nieco inaczej i subiektywny Pana odbiór może być taki jak Pan opisuje. To Pańskie prawo i przywilej. Chcę fajnej i sprawnej kolei w naszym regionie i tak się złożyło, że odpowiada za to u nas KŚ. Firma w poprzednich latach tak skopana medialnie (owszem, co było niezgodne z prawem powinno być osądzone) chce zerwać z takim wizerunkiem i padło na nas. To dla mającego zaledwie 17 miesięcy portalu, zajmującego się ściśle określonymi tematami niezbyt popularnymi medoalnie (no chyba, że stanie się coś niedobrego) to duże wyróżnienie. Zapewniam jednak, że teksty krytyczne wobec KŚ nie znikną.

   Natomiast co się tyczy zarządcy infrastruktury to odmówię komentarza. Gdyby nasz portal miał charakter faktowo-superekspresowy (zapewniam, że nigdy nie będzie) to mielibyśmy dzięki tej instytucji sporą czytelność.

   Choć, nie może Pan nam zarzucić, że jak PLK zrobi coś dobrego to o tym nie informujemy.
   Dzięki za opinię

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *