Powrót po powrocie

Elf "poprzeglądowy"
Elf „poprzeglądowy”

Jednostka EN76-001, która uległa uszkodzeniu wczoraj na rozjazdach stacji Żywiec dzisiaj już wozi pasażerów. Miejmy nadzieję, że tym razem elfowi, który dopiero co przybył z przeglądu czwartego poziomu utrzymania nic więcej złego już się nie przydarzy.


Nie dość, że pociąg KŚ, których nigdy nie za wiele, połamał pantograf wczoraj w rejonie żywieckiej stacji, to jeszcze nieszczęście przydarzyło się jednostce, która dopiero co wróciła na szlaki po wymaganym przepisami przeglądzie. Od powrotu do służby do feralnego zdarzenia nie minęło nawet 48 godzin.

W sytuacji, gdy większość pociągów serii EN76 jest w trakcie, bądź czeka w Bydgoszczy a wspomniany przegląd, każda jednostka tego typu jest na wagę złota dla naszego przewoźnika. Nic wiec dziwnego, że ekipy remontowe błyskawicznie zajęły się uszkodzonym pociągiem, który już dzisiaj z powrotem pojawił się na torach naszego regionu.  Z naszych informacji wynika, że jeździ na linii S5 i w tych fatalnych warunkach atmosferycznych wozi pasażerów. Miejmy nadzieję, że już bez nieprzyjemnych niespodzianek i feralnych zdarzeń.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *