Na P4 do Mińska Mazowieckiego

Fot. Koleje Śląskie
Fot. Koleje Śląskie

Wczoraj Koleje Śląskie powiadomiły o wyniku postępowania przetargowego prowadzonego pn.: „Usługa naprawy 4 poziomu utrzymania dwóch elektrycznych zespołów trakcyjnych serii EN57 nr 3001 i 3002 użytkowanych przez Koleje Śląskie Sp. z o. o.”. W wyznaczonym terminie wpłynęła tylko jedna oferta. 


Jedynym chętnym okazał się być ZNTK „Mińsk Mazowiecki” S.A. Złożona oferta została jednocześnie uznana za najkorzystniejszą, w związku z czym w ciągu 3 dni roboczych między zamawiającym a wykonawcą zostanie podpisana stosowna umowa.

Koleje Śląskie nie udostępniły wartości oferty złożonej przez ZNTK, jednak ocena kryteriów, która przedstawiała się następująco:

  • cena – 80 pkt / 80 pkt,
  • gwarancja – 10 pkt / 10 pkt,
  • termin wykonania zamówienia – 5 pkt / 10 pkt,

pozwala stwierdzić, że oferta zmieściła się w założonym przez przewoźnika budżecie, który wynosił 2,86 mln złotych netto. Jednostka EN57-3001 przekazana zostanie wykonawcy 19 września, natomiast pojazd EN57-3002 niecały miesiąc później, dokładnie 10 października. Zgodnie z zapisami złożonej oferty, ZNTK będzie miał od 50 do 53 dni na wykonanie zleconych prac.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *