Na P4 do Mińska Mazowieckiego

Fot. Koleje Śląskie
Fot. Koleje Śląskie

Wczoraj Koleje Śląskie powiadomiły o wyniku postępowania przetargowego prowadzonego pn.: „Usługa naprawy 4 poziomu utrzymania dwóch elektrycznych zespołów trakcyjnych serii EN57 nr 3001 i 3002 użytkowanych przez Koleje Śląskie Sp. z o. o.”. W wyznaczonym terminie wpłynęła tylko jedna oferta. 


Jedynym chętnym okazał się być ZNTK „Mińsk Mazowiecki” S.A. Złożona oferta została jednocześnie uznana za najkorzystniejszą, w związku z czym w ciągu 3 dni roboczych między zamawiającym a wykonawcą zostanie podpisana stosowna umowa.

Koleje Śląskie nie udostępniły wartości oferty złożonej przez ZNTK, jednak ocena kryteriów, która przedstawiała się następująco:

  • cena – 80 pkt / 80 pkt,
  • gwarancja – 10 pkt / 10 pkt,
  • termin wykonania zamówienia – 5 pkt / 10 pkt,

pozwala stwierdzić, że oferta zmieściła się w założonym przez przewoźnika budżecie, który wynosił 2,86 mln złotych netto. Jednostka EN57-3001 przekazana zostanie wykonawcy 19 września, natomiast pojazd EN57-3002 niecały miesiąc później, dokładnie 10 października. Zgodnie z zapisami złożonej oferty, ZNTK będzie miał od 50 do 53 dni na wykonanie zleconych prac.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *