Karty zostały rzucone

Baner na główną

Zgodnie z wczorajszą zapowiedzią publikujemy dzisiaj wykaz miejsc, które nam zaufały i zdecydowały się przyłączyć do zorganizowanej przez nas formy zabawy pn.: „Pociąg Do Podróżowania”. Ostatecznie, udało się nam zaprosić do zabawy 25 świetnych i wartych zobaczenia miejsc w naszym województwie.


Gdy pojawicie się w którymkolwiek z nich i przedstawicie tam, specjalnie przygotowaną z tej okazji Kartę Kolekcjonerską, to otrzymacie na niej pieczątkę charakterystyczną, dla tego miejsca. Pieczątki wydawane będą w każdym z zaprezentowanych punktów.

Karta Kolekcjonerska dostępna jest do pobrania w sieci. Warto ją sobie wydrukować, by, oprócz dokumentacji własnych osiągnięć, starać się o atrakcyjne upominki, które losować będziemy po zakończeniu gry. KARTA KOLEKCJONERSKA.

Gra zaczyna się jutro, kończy 18 września. Jak wspomnieliśmy wczoraj, nie ma tu żadnej konkurencji ani pośpiechu. Każdy pracuje na własny rachunek. W przypadku niejasności i zapytań dotyczących zabawy prosimy pisać pod adres lbordo@silesiainfotransport.pl.

Życząc dobrej zabawy, namawiamy Was do odkrywania i podziwiania najpiękniejszych miejsc województwa śląskiego.

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

LogoDoFilmu

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *