Baw się razem z nami

Baner na główną

Na co dzień informujemy Was o tym co słychać w naszym regionie w temacie komunikacji zbiorowej. Tym razem chcemy zaprosić Was do tego, by w ramach wolnego czasu zmierzyć się z realiami tej gałęzi komunikacji w województwie śląskim, a przy okazji poznać bardziej i mniej znane urokliwe miejsca naszego regionu.


Kilka tygodni temu informowaliśmy o poszerzeniu naszej działalności o projekt „Śląskie.Moje Miejsce”. Dzisiaj chcemy zaprezentować pierwszy rezultat naszych starań, który organizujemy pod wymienioną wyżej marką. To także propozycja dla Was. O co chodzi?

W ramach naszego nowego projektu jakim jest „Śląskie.Moje Miejsce”, wszystkim chętnym chcemy zaproponować udział w zabawie, którą nazwaliśmy „POCIĄG DO PODRÓŻOWANIA”. Jest to forma gry terenowej, która ma na celu promocję turystyczną regionu, ale również chcemy zaproponować uczestnikom zabawy korzystanie z połączeń kolejowych naszego regionalnego przewoźnika jakim są Koleje Śląskie. Chcemy w ten sposób pokazać, że pomiędzy różnymi miejscami czy obiektami możemy w tani i wygodny sposób przemieszczać się za pomocą kolei. Nie będzie to żaden obowiązek, ale za korzystanie z połączeń kolejowych przewidujemy dodatkowe bonusy. Uczestnik zabawy mając ze sobą specjalną Kartę Kolekcjonerską, będzie musiał dotrzeć do określonych w grze miejsc w których otrzyma pieczątkę kontrolną. Każda zdobyta pieczątka to dodatkowe punkty, a każdy punkt to szansa na udział w losowaniu atrakcyjnych pamiątek, o których powiemy więcej w przyszłym tygodniu. Dlaczego zabraliśmy się za takie przedsięwzięcie? Za pomocą takiej zabawy, a mam nadzieję, że jest to edycja pilotażowa, chcemy ludziom pokazać miejsca o których istnieniu mogli sobie nie zdawać sprawy, bądź nie mieli tam nigdy „po drodze”. Śląskie.Moje Miejsce ma ukazywać piękno województwa śląskiego i jeśli taka forma zabawy, a ponieważ jest to forma pilotażowa, proszę o wyrozumiałość, będzie cieszyć się zainteresowaniem, to jeszcze w tym roku zamierzamy wziąć się za organizację II Edycji na rok 2017, która z pewnością zostanie rozegrana w czasie wakacji z większym rozmachem i bardzo atrakcyjnymi nagrodami – mówi Łukasz Bordo, zajmujący się w naszym wydawnictwie marketingiem i, jak widzicie, wymyślaniem całkiem ciekawych inicjatyw.

I na koniec najważniejsze – W przypadku wzięcia udziału w zabawie pamiętajcie o tym, by zarówno w trakcie podróży pociągami KŚ czy czymkolwiek innym oraz przemieszczania się do wybranych lokalizacji w naszych miejscowościach BEZWZGLĘDNIE PRZESTRZEGAĆ I STOSOWAĆ SIĘ DO WSZELKICH ZASAD BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU PUBLICZNYM I TRANSPORCIE ZBIOROWYM. Nasza zabawa to nie wyścig, w którym nikt nikogo nie będzie gonił. Robicie to tylko dla czystej przyjemności. Choćby dlatego, żeby nie przerodziło się to w konkurs, co znacznie zaostrzyłoby warunki do jego przeprowadzenia. Informujemy także, jak wspomniał Łukasz, że dla uczestników mamy przygotowane atrakcyjne pamiątki, ale o tym napiszemy za kilka dni, jak tylko będziemy znali pełną listę naszych darczyńców i partnerów.

Listę miejsc polecanych do odwiedzenia (biorących udział w naszej zabawie) oraz jak wejść w posiadanie Karty Kolekcjonerskiej (oczywiście bezpłatnie), podamy jutro na łamach portalu Silesia Info Transport.

LogoDoFilmu

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *