W Częstochowie znów wydłużają przetarg

Fot. MPK Częstochowa
Fot. MPK Częstochowa

Wczoraj w południe mieliśmy poznać chętnych na dostarczenie 40 nowych niskopodłogowych autobusów dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Częstochowie. Dostawcy jednak na razie nie poznamy bo władze częstochowskiego MPK, po raz kolejny wydłużyły termin składania ofert.


Pierwotnie, przetarg prowadzony pod nazwą „Moja Przyjazna Komunikacja – zakup nowego taboru autobusowego na potrzeby realizacji zadań z zakresu transportu publicznego w Gminie Miasto Częstochowa” miał zostać rozstrzygnięty 25 maja br. Jednak z powodu licznych zapytań potencjalnych wykonawców oraz przedłużającej się procedury uzyskania środków zewnętrznych, termin składania ofert był regularnie przedłużany.

Nie inaczej było tym razem. Rozstrzygnięcie przetargu miału nastąpić wczoraj o godzinie 12, jednak jak poinformowały kilka dniu temu władze MPK Częstochowa, z powodu przedłużenia terminu rozstrzygnięcia konkursu o dofinansowanie projektu, termin składania ofert przedłużono do 1 sierpnia 2016 roku, do godziny 11:00.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *