Zderzenie 14WE z przyszłością?

Wizualizacja: Silesia Info Transport
Wiz. Silesia Info Transport

Informowaliśmy wczoraj o planach władz Kolei Śląskich dotyczących wykonania modernizacji dwóch jednostek 14WE. Pozwoliliśmy sobie na zrobienie symulacji wyglądu tego pociągu i tego jak może prezentować się po zakończeniu inwestycji.


To co widzicie na załączonym obrazku to jedynie nasza wizja prezencji pociągów 14WE po powrocie z planowanego w najbliższym czasie przeglądu czwartego poziomu utrzymania oraz przewidywanej z tej okazji dość gruntownej modernizacji pojazdu (m.in. mają zostać zamontowane ubikacje, których do tej pory w tym pojeździe nie ma).

Informujemy, że nie jest to żadna oficjalna wizualizacja przewoźnika czy biura projektowego, tylko wytwór naszej wyobraźni i praca Łukasza, który nasze wyobrażenia przelał na piksele. Niemniej, na podstawie efektu jego starań uważamy, że jednostki 14WE po otrzymaniu malatury Kolei Śląskich mogą wyglądać całkiem, całkiem przyzwoicie. Ciekawe, jakie jest Wasze zdanie?

3 komentarze

  1. Tylko nie zielone drzwi kompletnie nie pasują. Przerobić na aktualne malowanie elfów, tak aby wszystkie wyglądały tak samo. Aktualnie sytuacja wygląda tak, że elfy mają standardowe malowanie, flirty stare (żółto niebieskie), a część kibli jest w malowaniu PR…

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *