Cisza przed burzą

EN76 Kolei Śląskich
EN76 Kolei Śląskich

Informowaliśmy o tym, że pasażerów czeka niezwykle trudny okres związany z dużą ilością remontów na torach oraz mnogością wielkich imprez czekających nas w najbliższych miesiącach. Chcemy pomóc przeprowadzić przez ten czas i na początku każdego tygodnia będziemy przedstawiać krótki informator pokazujący na należy zwrócić szczególną uwagę przy planowaniu podróży w najbliższych dniach.


Na razie jednak jeszcze wielkich kłopotów na torach nie będzie. Jeszcze nie czas wielkich imprez, a ofensywa remontowa czekająca nas w regionie tak na dobre rozpocznie się w lipcu. Niemniej, szczególnie sprawdzając połączenia PKP Intercity, już należy robić to ze zdwojoną uwagą bo to właśnie kursowanie pociągów tego przewoźnika zmieniać się będzie najczęściej. Szlak Sosnowiec Dańdówka – Sławków na LK62 to dzisiaj jedyne miejsce, gdzie w naszym regionie można spotkać zastępczą komunikację autobusową.

W przyszłym tygodniu przedstawimy szczegółowo co i gdzie będzie nas wozić w trakcie rozpoczynających się w przyszły piątek wakacji.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *