Papierowe bilety miesięczne ważne dłużej

Jak uzywac banner
Fot. KZK GOP

Komunikacyjny Związek Komunalny GOP informujemy, że Zarząd Związku podjął decyzję o przedłużeniu ważności papierowych biletów miesięcznych. Wszystkie bilety miesięczne obowiązujące w maju ważne są do 10 czerwca 2016 roku. Pasażerowie, którzy podróżować będą na podstawie biletów o przedłużonym czasie obowiązywanie powinni mieć potwierdzenie złożenia wniosku o kartę ŚKUP.


Przełom miesiąca był okresem wzmożonego zainteresowania odbiorem kart. Największą ich liczbę odebrano w ostatnim dniu maja – ponad 2 tys. sztuk. (przeciętnie w ciągu miesiąca wydawano po kilkaset sztuk – od kilkudziesięciu do ponad tysiąca kart dziennie). Widoczne jest również wzmożone zainteresowanie składaniem wniosków o karty spersonalizowane. Liczba składanych wniosków w maju również sukcesywnie rosła. Od nieco ponad 100 wniosków w pierwszych dniach miesiąca do ponad 2 tys. wniosków złożonych 31.05.2016 r.

Aby odciążyć Punkty Obsługi Klienta, KZK GOP uruchomił możliwość składania wniosków o karty spersonalizowane w Punktach Obsługi Pasażera w Katowicach (ul. Pocztowa oraz na dworcu PKP), dodatkowo wnioski składać można również w mobilnych punktach informacyjnych.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *