Bilet taniej przez internet

P1030750Mając na względzie dalszą poprawę dostępności do biletów, Miejski Zarząd Komunikacji w Tychach z dniem 19 maja udostępnił sprzedaż imiennych biletów okresowych (miesięcznych i kwartalnychl) przez Internet. Zakup jest możliwy przez całą dobę, w dowolnym miejscu sieci komunikacyjnej MZK Tychy. Nabyty bilet wystarczy potem wydrukować bądź przesłać na swój telefon.


Informacje o sposobie korzystania z usługi wkrótce znajdą się w tyskich autobusach i trolejbusach a także w gablotach przystankowych. Bilet wystarczy okazać kontrolerowi lub kierowcy autobusu/trolejbusu w pojazdach, w których obowiązuje zasada przednich drzwi. Istnieje możliwość zapłaty za zakupiony bilet, MasterPassem, kartą płatniczą lub przelewem.

ZWROT 50% wartości biletu!

W związku z powyższym firma GoPay, wspólnie z Miejskim Zarządem Komunikacji w Tychach, przygotowała promocję, w której Pasażer komunikacji miejskiej dokonujący zakupu, przy użyciu portfela elektronicznego MasterPass, imiennego biletu okresowego za pomocą formularza na stronie www.gopay24.pl zyska 50% zwrotu wartości biletu.
Promocja jest ograniczona czasowo i ilościowo. Aby móc z niej skorzystać należy dokonać zakupu imiennego biletu okresowego od 19 maja do 30 czerwca 2016 r. na stronie www.gopay24.pl.

MZK w Tychach jest pierwszym organizatorem na Śląsku, który wprowadza tego typu promocję. Wszystkie szczegóły znajdują się w regulaminie promocji dostępnym na stronie www.gopay24.pl.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *