Autobusowy zawrót głowy

P1090979Tylko w ciągu ostatnich dwóch tygodnii ogłoszono przetargi bądź odbyło się otwarcie kopert na ogłoszone już konkursy, skutkiem których w najbliższych miesiącach na drogach naszego województwa pojawi się ponad 250 nowych autobusów miejskich.


Katowice 30 autobusów, Bielsko-Biała 50, w Sosnowcu niebawem dowiemy się kto jest chętny na dostawę 80 pojazdów, Jaworzno – autobusy elektryczne. To tylko wycinek wieści z ostatnich dni, dotyczących planowanych zamówień taboru w najbliższym czasie przez miejskich przewoźników. Dzieje się. Dzieje się dobrze, bo warto pamiętać, że zmieniły się również wymagania podmiotów zamawiających autobusy. To pojazdy nowoczesne, świetnie wyposażone i, co najważniejsze, coraz bezpieczniejsze. Postanowiliśmy więc w oczekiwaniu na kolejne „funkel nówki”, stworzyć galerię tego, czym nasi miejscy przewoźnicy mogą się już pochwalić.

3 komentarze

  1. Scanie są Warbusa, jeżdżą dla MZK Jastrzębie-Zdrój i nie mają nic wspólnego z PKM Jastrzębie-Zdrój.

  2. Początkowo obawiałem się, że księgowość nie zachowa się wystarczająco dyskretnie lub też, że stoją za tym jakieś niepoważne firmy – w okresie młodości wpadałem już w podobne pułapki, co później za każdym razem niesamowicie mnie irytowało. Jednakże mój zaufany lekarz zapewnił mnie, że w tym przypadku nie ma się czego obawiać i z perspektywy czasu sam przekonałem się, ze faktycznie moje obawy były całkowicie bezpodstawne – dzięki Bogu! Poniżej zamieszczam mały raport testowy produktu Titan Penis Gel. http://przegladtowarow.com/srodek-powiekszenie-penisa-titan-gel-opinie-uzytkownikow-polsce.html Tak czy inaczej należy stosować się do zaleceń producenta, stosować produkt wedle wskazań ulotki. Produkt jest dostępny tylko i wyłącznie na stronie producenta. Kupując produkt w innych miejscach nie mamy pewności, że będzie to oryginalny gel. Na stronie producenta produkt kosztuje 130zł.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *