Mobilny punkt informacyjny ŚKUP

Jak uzywac bannerOd wtorku 19 kwietnia, KZK GOP zaprasza do mobilnego stanowiska informacyjnego do Urzędu Miasta w Sławkowie, a dziś i jutro przedstawiciele Związku odpowiedzą na wszystkie pytania w Urzędzie Miasta w Chorzowie. W przyszłym tygodniu, we wtorek 26 kwietnia – w Urzędzie Miasta w Sosnowcu.


Podczas ósmej edycji imprezy Międzygalaktycznego Zlotu Superbohaterów, na którym pracownicy KZK GOP odpowiadali na pytania dotyczące ŚKUP. Zarówno impreza jak i stanowisko Związku cieszyły się ogromną popularnością. Pytania, które zadawali interesanci to m.in.:

  • Gdzie mogę wyrobić kartę ŚKUP?
  • Jakie zdjęcie wymagane jest do karty spersonalizowanej?
  • Jakie są różnice między kartą spersonalizowaną, a kartą na okaziciela?

Pytań dotyczących systemu ŚKUP jest znacznie więcej, dlatego też stanowisko informacyjne KZK GOP odwiedzi w najbliższym czasie wszystkie miasta aglomeracji katowickiej. We wtorek, 19 kwietnia odbyło się w spotkanie w Urzędzie Miasta w Sławkowie. Dziś i w piątek (22.04) przedstawiciele Związku odwiedzą Urząd Miasta w Chorzowie.

Na stoisku można dowiedzieć się wszystkiego o funkcjonowaniu karty ŚKUP oraz otrzymać materiały informacyjne. Warto już teraz wyrobić swoją kartę ŚKUP. W najbliższych miesiącach wycofywane ze sprzedaży będą wszystkie okresowe bilety papierowe. Do 1 sierpnia okresowe bilety KZK GOP dostępne będą już wyłącznie w wersji elektronicznej.

Wniosek o kartę można złożyć przez internet oraz w czterdziestu Punktach Obsługi Klienta. Karta wydawana jest bezpłatnie. W przypadku składania wniosku przez Portal Klienta należy wpłacić 20 zł, które znajdzie się na koncie wydanej karty, w przypadku wniosków składanych osobiście w POK nie ponosi się żadnych kosztów.

One comment

  1. Jak myślicie, jeżeli KZK GOP nie uda się uzbierać 150 tysięcy użytkowników kart ŚKUP mimo wycofania papierowych biletów miesięcznych, czy zarząd poda się do dymisji?

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *