Przerwa na Słonecznikowej

Fot. PKP PLK S.A.
Fot. PKP PLK S.A.

Komunikacyjny Związek Komunalny GOP informuje, że w związku z wyłączeniem z ruchu kołowego przejazdu kolejowego na ulicy Słonecznikowej w Katowicach, od dzisiaj do najbliższego piątku zostanie wprowadzona trasa objazdowa dla linii nr 937.


Na czas objazdu kursy w kierunku Zarzecza, po obsłudze przystanku „Piotrowice Działowa”, skierują się ulicą Tunelową, do włączenia się na swoją rozkładową trasę na przystanku „Podlesie Azalii”. Kursy w kierunku Brynowa, po obsłudze przystanku „Podlesie Azalii”, skierują się ulicą Tunelową, do włączenia się na swoją rozkładową trasę na przystanku „Piotrowice Działowa”.

Obsługa przystanku „Piotrowice Bukszpanowa Kaplica” odbywać będzie się w tymczasowej lokalizacji usytuowanej na ulicy Tunelowej, w rejonie skrzyżowania z ulicą Bukszpanową.

Na czas trwania objazdu wyłączony zostanie z obsługi przystanek „Podlesie Kaczeńców”. Jednocześnie informujemy, że nastąpiła zmiana nazwy przystanku z „Podlesie Azalii” na „Zarzecze Azalii”.

Przypomnimy, że trzydniowe wyłączenie z ruchu przejazdu na ulicy Słonecznikowej jest związane z pracami remontowymi prowadzonymi na linii kolejowej nr 139, na odcinku Katowice Ligota – p.o. Mąkołowiec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *