Przetarg jeszcze w tym kwartale

P1060163

Prawdopodobnie jeszcze w tym kwartale PKP S.A. ogłosi przetarg na modernizację dworca kolejowego w Raciborzu. Jest to bardzo dobra informacja dla mieszkańców i dla wszystkich osób związanych z miastem. Racibórz już niedługo będzie mógł się pochwalić pięknym obiektem dworcowym, na jaki niewątpliwie zasługuje.


Zgodnie z założeniami, nowy dworzec w Raciborzu powinien być gotowy do końca 2017 roku. Obiekt ma być w pełni funkcjonalny i dysponować miejscami parkingowymi. Jeszcze w listopadzie ubiegłego roku, Dominika Pannek – Riemer, Podinspektor Wydziału Gospodarki Nieruchomościami powiedziała nam, że modernizacja zostanie przeprowadzona zgodnie z wariantem nr 3, który zakłada wyburzenie bocznych skrzydeł i pozostawienie części środkowej przy pełnej modernizacji obu kondygnacji.

Obecnie przygotowujemy się do ogłoszenia przetargu na wybór firmy, która zmodernizuje obiekt. Chcielibyśmy ogłosić postępowanie jeszcze w tym kwartale – poinformowała nas Aleksandra Dąbek, z wydziału prasowego PKP S.A.

O wszystkich informacjach związanych z modernizacją dworca w Raciborzu, będziemy na bieżąco informować na łamach naszego portalu.

One comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *