Wirtualne wycieczki po nowych pociągach PKP Intercity

wirt_spacer

Nie miałeś jeszcze okazji podróżować nowoczesnymi pociągami kategorii InterCity? Sprawdź, jak wygląda wnętrze pojazdów FLIRT3 i PesaDART. PKP Intercity zaprasza na wirtualny spacer po najnowszych pojazdach.


Składy FLIRT3 i PesaDART dołączyły do pociągów, które można zwiedzać wirtualnie. Wystarczy wejść na stronę internetową PKP Intercity, gdzie pod tym linkiem można zobaczyć wnętrze pojazdu FLIRT3, a pod tym linkiem pociągu PesaDART.

Podczas wirtualnej wycieczki podróżni mogą obejrzeć, m.in. człony 1. i 2. klasy, część restauracyjną, miejsca na rowery czy nowoczesną toaletę. Zainteresowani koleją „od kuchni” mogą również zajrzeć do kabiny maszynisty i sprawdzić jak wygląda pulpit sterowania pojazdem.

Dodatkowo na specjalnych podstronach poświęconych każdemu z najnowszych składów znalazły się niezbędne informacje na temat ich wyposażenia czy tras, po których kursują. Podróżni mogą również sprawdzić rozkład miejsc w pociągu.

Od grudnia 2015 roku pasażerowie PKP Intercity mogą podróżować pociągami FLIRT3 i PesaDART. Składy kursują w atrakcyjnej cenowo kategorii InterCity, a na ich pokładzie na podróżnych czeka wiele udogodnień, takich jak np.: wygodne fotele, gniazdka elektryczne, nowoczesne toalety klimatyzacja czy WiFi. Składy zostały także przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, podróżujących z małymi dziećmi czy pasażerów z rowerami i nartami.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *