Interpalm na dworcu w Bielsku-Białej

Autobus firmy Interpalm na przystanku w Cieszynie przy ul. Hajduka
Autobus firmy Interpalm na przystanku w Cieszynie przy ul. Hajduka

Autobusy firmy Interpalm relacji Cieszyn/Bielsko-Biała – Kraków od wczoraj obsługują przystanki na dworcu autobusowym w Bielsku-Białej. Do tej pory, zarówno do Krakowa jak i do Cieszyna, pojazdy tego przewoźnika odjeżdżały ze stacji BP znajdującej się po drugiej stronie ulicy Warszawskiej.


Tym sposobem autobusy kolejnej firmy, obsługującej relację Cieszyn/Bielsko-Biała – Kraków, wjeżdżają od wtorku na bielski dworzec. Oprócz Interpalmu podróżni mogą korzystać także w tym miejscu z połączeń wykonywanych dotychczas przez przewoźników Traf-Line i Lajkonik.

One comment

  1. Wczoraj byłem na przystanku Interpalmu na ul. Warszawskiej w Bielsku i nawet żadnej wzmianki nie ma ( nie było do tej pory ? ) o tym. A przede wszystkim przydała by się punktualność w ich kursowaniu bo kursują ruszając z Krakowa krótko po Trafline który zbiera podróżnych z przystanków a do Cieszyna przyjeżdżają opóźnione z 50 minutową różnica. Ps. Co do przystanku na ul. Warszawskiej to tak że częściowo moja zasługa, gdzie miasto i BP zaoferowało im inne warunki korzystania z tego przystanku z uwagi na pewnego rodzaju skargi.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *