Industrial Division chce wejść do gry

 Lokomotywa ID podczas przeglądu w ZOZ Zvolen na Słowacji
Fot. Industrial Division

Na polskie tory chce wejść nowy gracz, trudniący się obrotem taboru kolejowego. Oferta na razie jest skierowana do przewoźników towarowych, ale nie jest wykluczone, że i ci zajmujący się wożeniem pasażerów znajdą się w orbicie zainteresowań. Industrial Division, bo tak ten podmiot się nazywa, planuje zbudować silną pozycję w naszym kraju.


Czasem zaglądamy do światka przewozów towarowych i tym razem postanowiliśmy poinformować o nowym podmiocie chcącym się zająć obrotem taboru kolejowego. Jak czytamy na internetowej stronie – Industrial Division Sp. z o.o. zajmuje się przede wszystkim obrotem taborem kolejowym. Specjalizujemy się głównie w sprzedaży lokomotyw i wagonów kolejowych. Oprócz tego oferujemy handlową i techniczną obsługę bocznic kolejowych oraz organizację procesów naprawczych taboru kolejowego.

Firma informuje także, że na razie głównie w bazie taborowej znajdują się lokomotywy Skody, ale niebawem ma dołączyć tabor innych producentów. Ciekawi jesteśmy, jak wypadnie konfrontacja ID z innymi firmami działającymi w naszym kraju w tej branży.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *