„Zakochana bana”

Fot. Tramwaje Śląskie
Fot. Tramwaje Śląskie

Tegoroczne Walentynki to trzecia odsłona akcji Tramwajów Śląskich pod hasłem „Zakochana bana”. Przed rokiem jeździła w rytm argentyńskiego tanga, tym razem obsługa będzie częstować ciastem i gorącą czekoladą, dzięki bistro & cafe Moodro.


Skoro „Zakochana bana” wyjedzie na tory po raz trzeci, można więc mówić o imprezie cyklicznej. Jak w dwóch poprzednich latach, tak i teraz walentynkowym tramwajem specjalnym będzie zabytkowy wagon typu N, pięknie przyozdobiony na tę okoliczność i wypełniony dźwiękami romantycznych piosenek. Do „Zakochanej bany” zapraszamy wszystkie zakochane pary, chcące skorzystać z przejazdu tym nietypowym tramwajem.

Są takie pary, które naszą „Zakochaną baną” jeździły w dwóch minionych latach i zapowiadały, że będą również w tym roku, bo to już ich walentynkowa tradycja – mówi Joanna Olszówka, specjalista ds. marketingu Tramwajów Śląskich S.A.

W tym roku na wszystkich zakochanych, którzy wsiądą do tego wyjątkowego tramwaju czekać będzie pyszne ciasto i słodka czekolada na gorąco serwowane przez kelnerów restauracji Moodro z Katowic. Na co dzień Moodro zaprasza do swojego bistro&cafe oraz restauracji zlokalizowanych na terenie Muzeum Śląskiego w katowickiej Strefie Kultury. Tym razem swoje wypieki i gorącą czekoladę zaserwują właśnie w „Zakochanej banie”.

Walentynkowy tramwaj będzie kursować w Katowicach na trasie: plac Wolności – Słoneczna pętla – plac Miarki – Słoneczna pętla – plac Wolności między godziną 11:15 a 16:45.

Przed rokiem, razem z Marcinem Wyrostkiem udało nam się zaprosić pasażerów „Zakochanej bany” do wspólnego śpiewania. Były też wiersze i wyznania, a nawet oświadczyny. Na taką samą aktywność pasażerów liczymy i tym razem – podkreśla Joanna Olszówka dodając, że dla par, które zdecydują się wsiąść do specjalnego tramwaju, wyrecytować wiersz lub zaśpiewać piosenkę lub w jakiś inny ciekawy sposób okazać sobie uczucia, przygotowane zostały atrakcyjne nagrody:

  • 10 podwójnych zaproszeń do kina Planet Cinema w Katowicach,
  • 2 podwójne zaproszenia do Teatru Korez w Katowicach,
  • kolacja dla dwojga w bistro & cafe Moodro w Katowicach,
  • upominki firmowe Tramwajów Śląskich S.A.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *