Wyniki Konkursu Fotograficznego

SIT - reklama 1

Mamy przyjemność, w dniu dzisiejszym przedstawić Państwu wszystkich laureatów organizowanego przez Silesia Info Transport i Kolej na Śląsk, przy współpracy spółki Newag S.A., konkursu fotograficznego. 


W ramach przypomnienia, zdjęcia miały przedstawiać pojazd szynowy wyprodukowany lub zmodernizowany przez spółkę NEWAG S.A. (w grę wchodziły także lokomotywy) uchwycony na terenie województwa śląskiego. W ramach konkursu otrzymaliśmy 14 fotografii, niestety jedna z nich nie spełniała wymogu regulaminowego – na zdjęciu znalazł pojazd szynowy innego producenta.

Przechodząc do meritum, zgodnie z decyzją przedstawicieli firmy Newag S.A. nagrody otrzymują:

Zdjęcie nr 1Miejsce 3.
Za zajęcie trzeciego miejsca, nagrodę w postaci Kalendarza otrzymuje Pan Damian Cyfka, którego zdjęcie przedstawia dwie jednostki ST48, w miejscowości Orzegów na linii kolejowej nr 189. Gratulujemy!

Zdjęcie nr 6Miejsce 2.
Za zajęcie drugiego miejsca, nagrodę w postaci Power Banku do telefonu otrzymuje Pani Katarzyna Przypadło, której zdjęcia przedstawia jednostkę EN57 AKŚ Kolei Śląskich, w miejscowości Racibórz. Gratulujemy!

Miejsce 1. – ZWYCIĘZCA KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO
Główną nagrodę w postaci Dysku zewnętrznego o pojemności 1TB otrzymuje Pan Marcin Gola, którego zdjęcie przedstawia jednostkę 36WEa użytkowaną przez Przewozy Regionalne, nieopodal przystanku osobowego Chruszczobród. Gratulujemy!

3

Nagroda Czytelników
W ramach tego konkursu postanowiliśmy również przyznać dodatkową nagrodę – Nagrodę Czytelników. W głosowaniu, które trwało przez ostatnich kilka dni na łamach naszego portalu, za zajęcie pierwszego miejsca, nagrodę w postaci Pendrive’a otrzymuje Pan Artur Klimek. Pan Artur zdobył 37% z 230 oddanych głosów. Gratulujemy!

Zdjęcie nr 4

Dziękujemy wszystkim bardzo serdecznie za udział w konkursie i prosimy o sprawdzanie swojej poczty, ponieważ w najbliższych dniach będziemy kontaktować się z Laureatami w celu przekazania nagrody.