Kolejna promocja PKP Intercity

Fot. Artur Klimek
Fot. Artur Klimek

PKP Intercity zachęca by w najbliższy weekend pozostawić swoje samochody w garażach i przerzucić się na pociąg. Wszystko za sprawą specjalnej promocji dla zmotoryzowanych przygotowaną przez krajowego przewoźnika. W dniach 6-7 luty, każdy, kto w kasie okaże dowód rejestracyjny swojego samochodu będzie mógł kupić bilet w promocyjnej cenie – za 29 lub 49 zł. Oferta obejmuje również przejazd osób towarzyszących.


Już w najbliższy weekend (6 i 7 lutego br.) PKP Intercity zaoferuje swoim klientom bilety w promocyjnych cenach – 29 zł na pociągi TLK i IC oraz 49 zł na składy EIC i EIP. Ze specjalnej promocji „Weekend dla kierowców” będą mogły skorzystać osoby, które w sobotę i niedzielę przy zakupie biletu okażą ważny dowód rejestracyjny samochodu osobowego. Kupujący może również nabyć bilety w atrakcyjnych cenach dla osób, z którymi podróżuje, ale maksymalnie dla tylu, ile miejsc znajduje się w jego aucie.

Mamy już pewne sukcesy w pozyskiwaniu pasażerów autobusów, jednak największą grupą którą chcielibyśmy zachęcić do podróży PKP Intercity są podróżujący prywatnymi samochodami. Dlatego już w sobotę ruszamy z kolejną akcją promującą nasze usługi wśród osób, które planując weekendowe podróże wybierają samochód. Dla nich oraz ich towarzyszy mamy bilety na nasze połączenia w specjalnych, promocyjnych cenach – mówi Jacek Leonkiewicz, prezes zarządu PKP Intercity.

Chcemy zachęcić podróżnych, wybierających samochód jako środek transportu, do tego aby sami sprawdzili jak wiele się zmieniło na lepsze na kolei i w Intercity. Oprócz dobrej ceny biletów oferujemy komfortową podróż, atrakcyjny czas przejazdu i bezpieczeństwo. Nie wykluczamy, że będziemy tę akcję kontynuować w trakcie kolejnych wybranych weekendów – dodaje sternik PKP Intercity.

Bilety w specjalnych cenach obejmą przejazdy na dowolnej trasie w 2. klasie pociągów kategorii TLK, IC, EIC, EIP. Oferta będzie dostępna wyłącznie w kasach biletowych. Liczba biletów w super cenie jest nielimitowana.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *