Zrób zdjęcie taboru z Newagu (Aktualizacja – 20.01.2016)

Nowy PLAKAT2


Silesia Info Transport i Stowarzyszenie Kolej na Śląsk we współpracy z spółką NEWAG S.A. ogłasza konkurs fotograficzny. Konkurs adresowany jest do wszystkich miłośników kolei, którzy zajmują się bądź chcą zajmować się fotografują kolejową.

Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie jedną pracę w rozmiarze nieprzekraczającym 1 MB. Zdjęcie musi przedstawiać pojazd szynowy wyprodukowany lub zmodernizowany przez spółkę NEWAG S.A. (w grę wchodzą także lokomotywy) uchwycony na terenie województwa śląskiego. Zgłoszenie fotografii do konkursu odbywa się poprzez przesłanie pliku w formie elektronicznej na adres kontakt@silesiainfotransport.pl.

Oprócz tego należy również na portalu społecznościowym Facebook polubić profil Silesia Info Transport, Kolej na Śląsk oraz udostępnić post konkursowy na swojej osi czasu. UWAGA: Osoby nie posiadające konta na portalu Facebook, zwolnione są z „lajkowania”, a ich prace również zostaną uwzględnione przy wyborze zwycięzcy na takich samych zasadach jak pozostałych uczestników.

Konkurs trwa do końca 31 stycznia 2016 r.a zwycięzca otrzyma nagrodę rzeczową o wartości 200 zł, przekazaną przez Newag S.A.

Proszę zapoznać się z Regulaminem Konkursu u dołu strony, ponieważ znajduje się w nim dokładny opis warunków uczestnictwa w konkursie oraz pula nagród.

Aktualizacja – 20.01.2016

W związku z zapytaniami oraz sugestiami naszych Czytelników, w porozumieniu z Newag S.A. informujemy o dwóch zmianach w regulaminie konkursu:

A. Termin składania prac przedłużony zostaje do 2 lutego 2016 (wtorek), do godziny 15:00

B. Usunięty zostaje punkt mówiący o tym, że zdjęcie musi być wykonane po 01.01.2014, termin zrobienia zdjęcia nie ma obecnie znaczenia. Właściwość miejscowa (zdjęcie musi być wykonane na terenie województwa śląskiego) – pozostaje bez zmian

Powodzenia w „polowaniu”!

regulamin obrazkowy

– – – – REGULAMIN KONKURSU – – – –

12 komentarzy

 1. A czy przy tej okazji – możecie od NEWAGu wydobyć informacje na temat tramwaju NEVELO?
  Próbowałem jakiekolwiek info mejlowo uzyskać – bez efektu.
  Pamiętajcie, że są osoby, które sa bez FB.

  1. Osoby nieposiadające konta FB nie będą dyskwalifikowane z udziału w konkursie. Przypis dotyczy tylko osób, które są zarejestrowane na portalu FB.

   1. Czyli będziecie inwigilować ludzi? To może jeszcze dodajcie do regulaminu kwestię deklaracji bycia na FB, bądź braku konta, co? Robiąc szpiegowanko będziecie bawić się w szukanie waszych popleczników? Od razu widać, że ten konkurs jest rozstrzygnięty. Albo macie innych za idiotów, albo po prostu chcecie sobie nabić „lajków”. Zwycięzcą jest Patryk Farana, zgadłem? Fantastyczna grupka wzajemnej adoracji.

    1. Prosimy o nie sianie fermentu, a tym bardziej prosimy nie oskarżać nas o brak obiektywizmu. W jury oceniającym znajdą się osoby spoza naszej grupy, także nikt nikogo faworyzować nie będzie. Natomiast co do fb, wszystko jest opisane zarówno w tekście jak i w regulaminie. Lajkować mają obowiązek Ci co mają konto na portalu społecznościowym, a przede wszystkim ci którzy chcą wziąć udział w konkursie. Jeśli ktoś takowego konta nie ma, jest zwolniony z tego obowiązku, co zresztą jest wyraźnie zaznaczone. Lajk jako jeden z elementów uczestnictwa w konkursie to nic nowego i taki zabieg jest powszechnie stosowany.

     1. W uzupełnieniu postu Patryka informuje uprzejmie, że lepiej być towarzystwem wzajemnej adoracji niż robić z siebie idiotę i udawać, że kogoś się nie zna. Tak, znamy Patryka F. W historii portalu na jego łamach ukazały się już zdjęcia około 15 autorów, których w zdecydowanej większości znamy i, co, ważne, lubimy. Przypuszczalnie, większość z nich w konkursie weźmie udział. I co? Mamy przestać się z tego powodu znać, Być może zdarzy się tak, że któryś z nich wygra. Decyzja o tym zapadnie w Nowym Sączu i my na to praktycznie nie mamy wpływu… Ale oczywiście, kreowanie teorii spisku nie jest zabronione…

    2. To, że moje zdjęcie jest na banerze reklamowym konkursu to nie znaczy że mam to wygrać. Koleś ogar.

     Jak masz coś do pokazania to załóż fikcyjne konto na FB i weź udział w konkursie a w meilu napisz swoje dane na FB jaki masz nick, a nie płaczesz i siejesz farmazony.

    3. Każdy ma prawo wziąć udział w konkursie, czy ty Patryk, który jest w stowarzyszeniu czy też inna osoba spoza niego. Jeżeli masz kolego coś konkretnego do pokazania to śmiało wysyłaj zdjęcia a nie rób scen zazdrości, że wyżej kolega wygra konkurs. Aczkolwiek może się tak stać że to a nóż widelec wygra ten konkurs z powodu brak wystarczająco dobrych prac. Na miejscu Patryka nie przejmował się takimi jak ty kolego sfrustrowany, bo to tylko pokazuje obraz zazdrości.

 2. Osoby nieposiadające konta FB nie będą dyskwalifikowane z udziału w konkursie. Przypis dotyczy tylko osób, które są zarejestrowane na portalu FB.

 3. „UWAGA: Osoby nie posiadające konta na portalu Facebook, zwolnione są z „lajkowania”,”

  a jak to zweryfikujecie ?

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *