Więcej Super Promo na Święta

P1020253a

PKP Intercity przygotowało ofertę świąteczną dla pasażerów – na podróżujących ekspresami w Święta i Nowy Rok czeka 100 tys. tanich miejsc. Przewoźnik zachęca do zaplanowania świątecznej podróży z PKP Intercity i kupna tańszego biletu. Co czwarty bilet na pociągi Express InterCity Premium oraz Express InterCity będzie dostępny już od 49 zł.


Osoby, które zaplanują świąteczną podróż z wyprzedzeniem mogą skorzystać z powiększonej puli promocyjnych biletów już od 49 zł. W okresie świąteczno–noworocznym co czwarte miejsce w pociągach Express Intercity Premium (EIP) oraz Express Intercity (EIC) będzie dostępne w cenie Super Promo. Dodatkowo, od promocyjnych cen można odliczyć ulgi ustawowe, dlatego np. studenci za przejazd Pendolino zapłacą tylko 24 zł.

Na tegoroczne Święta i Nowy Rok pasażerowie PKP Intercity pojadą nie tylko szybko i komfortowo ale również w jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach. Na naszych klientów pociągów ekspresowych czeka pula 100 tys. biletów w najniższych cenach. Jest to kilkukrotnie więcej niż w zeszłym roku – mówi Jacek Leonkiewicz, prezes zarządu PKP Intercity.

Bilety w ramach oferty Super Promo są dostępne na przejazdy w komunikacji krajowej w klasie 1. i 2. Bilety można nabywać w całym okresie przedsprzedaży – najwcześniej na 30 dni przed terminem podróży, aż do wyczerpania limitu.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *