KŚ podsumowuje „Rock na plaży”

EN76 - 006, Koleje Śląskie
EN76 – 006, Koleje Śląskie
W sobotę 5 września nad Jeziorem Paprocańskim w Tychach, w ramach festiwalu „Rock na Plaży” wstąpiły zespoły Dżem i Cree. Po koncertach, o łatwiejszy powrót do domu zatroszczyły się Koleje Śląskie. Spółka przygotowała specjalny pociąg dla osób wracających z imprezy. Była to pierwsza tego typu współpraca organizatora koncertu i śląskiego przewoźnika. Poprosiliśmy KŚ o podsumowanie swojego udziału w tym przedsięwzięciu.


Ze specjalnego pociągu dla osób wracających z imprezy „Rock na plaży” skorzystało ok. 30 osób. Liczba pasażerów i wpływy ze sprzedaży biletów, nie pozwoliły na pokrycie wszystkich kosztów związanych z uruchomieniem pociągu, jednak nie to było w tym przypadku najważniejsze.

Realizując taki pomysł, po pierwsze zaistnieliśmy w świadomości wielu osób promując markę Koleje Śląskie, a po drugie udowodniliśmy innym organizatorom koncertów i podmiotom, że we współpracy z nami można coś takiego zorganizować. Tego rodzaju zyski są niepoliczalne – tłumaczy Michał Wawrzaszek, rzecznik prasowy spółki Koleje Śląskie.

Jak dodał rzecznik, Koleje Śląskie nie wykluczają że w przyszłości podejmą się kolejnych takich działań. Będzie to zależało m.in. od charakteru imprezy i formy współpracy z organizatorem.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *