Drobne korekty na S31 i S72

P1060128(1)

Od 14 czerwca, tj. od jutra wchodzi w życie nowy rozkład jazdy pociągów pasażerskich. Kończąc opisywanie rozkładowych nowości, przedstawiamy zmiany na dwóch ostatnich trasach Kolei Śląskich. Jest to linia S31 Katowice – Czechowice-Dziedzice i S72 Rybnik – Bielsko-Biała


W przypadku tych dwóch linii ciężko mówić o zmianach, bowiem od 14 czerwca jedyną nowością, będą nieco zmienione godziny odjazdów poszczególnych pociągów. Na S31, zmianie ulegną jedynie godziny odjazdów i przyjazdów pociągów na poszczególnych połączeniach. Utrudnieniem dla pasażerów na linii S72, której symbol w nomenklaturze Kolei Śląskich oznacza połączenie na trasie Rybnik – Bielsko-Biała, będzie podzielony na dwie wersje rozkład. Pierwsza część obowiązywać będzie od 14 czerwca do 15 lipca, a druga od 16 lipca do do 31 sierpnia. Co więcej, niektóre z połączeń mają po dwie, trzy wersje kursowania w konkretnych terminach, dlatego prosimy by za każdym razem dokładnie sprawdzić godzinę odjazdu.

Dodatkowo w terminie od 22 lipca, do 5 sierpnia, za pociąg nr 94428/94429 na odcinku Bielsko-Biała – Czechowice-Dziedzice kursować będzie zastępcza komunikacja autobusowa. W związku z tym odjazd z Bielska zostanie przyspieszony o ponad pół godziny. Autobus pojedzie bezpośrednio do stacji Czechowice-Dziedzice.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *