Blisko 3400 Studenciaków

W tym roku już po raz trzeci przez cały październik Koleje Śląskie zachęcały świeżo upieczonych studentów, by przetestowali ofertę za symboliczną złotówkę. Łącznie z takiej propozycji skorzystało tym razem prawie 3,5 tysiąca osób.


Z pomysłem na bilet miesięczny za złotówkę po raz pierwszy Koleje Śląskie wyszły do środowiska akademickiego w 2017 roku, który był u przewoźnika obchodzony pod hasłem „Rok Studenta”. Studenciak – bo takim mianem ochrzczono tę ofertę specjalną – spotkał się wówczas z na tyle ciepłym przyjęciem, że Koleje Śląskie postanowiły kontynuować jego ideę w kolejnych latach.

W ten sposób przewoźnik miał okazję już po raz trzeci świętować początek roku akademickiego razem z nowymi studentami. Udało się przy tym osiągnąć zainteresowanie zbliżone do tego z ubiegłych lat – z oferty skorzystało ok. 3400 osób.

Koleje Śląskie mają nadzieję że testy przeprowadzane za symboliczną złotówkę okazały się na tyle udane, że przynajmniej część studentów rozważy taką formę podróżowania również w kolejnych miesiącach. Warto skorzystać, tym bardziej, że studenci mogą liczyć na 51 procent ulgi!

One comment

  1. To jest w porządku oferta ale później ceny biletów trafiają obuchem w głowę mimo że to i tak dobrze skrojona oferta jest 🙂

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *