Rafako E-bus na rEVolution’19

W dniach 9-10 października w Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbyła się konferencja Impact mobility rEVolution’19 na której Rafako zaprezentowało innowacyjny produkt jakim jest niskopodłogowy autobus elektryczny z akumulatorami w podłodze.


Dokąd pędzi mobilna rewolucja? Jak nadać jej tempo i kierunek akceptowalny przez biznes jak i społeczeństwa? To pytania, na które odpowiedzieli liderzy świata na styku technologii, motoryzacji i logistyki spotykający się na Impact mobility rEVolution’19 w Katowicach!

Dziesiątki wystąpień i warsztatów w ramach 5 ścieżek tematycznych w połączeniu ze strefą EXPO, +200 speakerów i ponad 5000 uczestników. Do Katowic przyjechali przedstawiciele dziesiątek firm oraz instytucji związanych z sektorem mobility, wpływowi dla branży politycy i menedżerowie z Polski i z regionu CEE.

Podczas Impact Mobility Revolution 19′ w Katowicach Rafako wraz z ARP zaprezentowali prototyp autobusu elektrycznego, który jest podstawą rozwiązań technologicznych dla konsorcjum złożonego z ARP, Rafako i Rafako Ebus. Konsorcjum startuje w konkursie NCBiR „Niskoemisyjny transport publiczny”, a ich celem jest seryjna produkcja autobusu, który jest obecnie na etapie homologacji.

 

One comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *