Konkurs fotograficzny w TŚ

Spółka Tramwaje Śląskie S.A., jak co roku, ogłasza konkurs fotograficzny, którego rozstrzygnięcie następuje w trakcie Dnia Otwartego Zajezdni. Tegoroczny konkurs odbywa się pod hasłem: „Tramwaj w stolicy Metropolii”. Konkursowe prace można przesyłać do 13 września.


Co roku hasło konkursu fotograficznego nawiązuje do Rejonu, w którym odbywa się Dzień Otwarty Zajezdni. W tym roku będzie to Rejon nr 2 w Katowicach, stąd też hasło konkursu: „Tramwaj w stolicy Metropolii”. – Katowice są wdzięcznym miejscem do fotografowania. Mnogość i różnorodność kursujących tu tramwajów, torowiska w znakomitej większości po modernizacji oraz architektura miasta powodują, że o ładne zdjęcie tramwaju nie trudno – mówi Andrzej Zowada, rzecznik spółki Tramwaje Śląskie S.A. i dodaje: – Z drugiej strony w takich warunkach znacznie trudniej o oryginalność, o nietypowe spojrzenie na miasto i kursujące w nim tramwaje, a to Jury konkursu zawsze wysoko ceni.

Konkurs trwa od 13 sierpnia do 13 września, a prace należy składać zarówno w wersji fizycznej, jak i elektronicznej. Wszystkie szczegóły opisane są w Regulaminie konkursu. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody fotograficzne, a wyniki ogłoszone zostaną ze sceny podczas Dnia Otwartego Zajezdni Tramwajowej w Katowicach Zawodziu w sobotę 21 września. Tam też udostępniona będzie zwiedzającym wystawa najciekawszych prac konkursowych.Fot. Henryk Puzio „Sztafeta pokoleń”/ I miejsce w zeszłorocznym konkursie

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *