Leo szuka maszynistów za granicę

Leo Express rekrutuje maszynistów do pracy w Niemczech. Kandydatów poszukuje także w naszym kraju. Oprócz szkoleń w celu uzyskania niezbędnych dokumentów do transportu pasażerskiego, oferuje również kursy języka niemieckiego, pokrycie kosztów podróży i zakwaterowania. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 sierpnia.


– Leo Express zapewni wszystko: od szkolenia, zakwaterowania i transportu dla kandydatów, tak aby podczas kursu mieli czas na powrót do rodziny w Polsce. Szukamy czynnych maszynistów, którzy przede wszystkim muszą przejść kurs języka niemieckiego. Znajomość języka powinna być przynajmniej na poziomie B1 przed rozpoczęciem szkolenia – wyjaśnia Jakub Wosik, Manager Działu Organizacji Przewozów Kolejowych.
.
Leo Express w Niemczech działa na linii Berlin – Stuttgart. Nowi maszyniści będą jeździć w Niemczech lokomotywami Siemens Vectron, które są w pełni wyposażone w system ETCS a także w niemiecki system alarmowy. Korzyści z kursu to nie tylko tradycyjne świadczenia, lecz także możliwość otrzymania kwalifikacji na kilka rynków (Czechy, Słowacja, Polska, Niemcy) i trakcji (elektryczna, spalinowa).

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *