Galeria świata nam nieznanego

Będzie bardzo nietypowo. To nie informacja z naszego regionu. To obraz świata, który już u nas nie funkcjonuje, choć zdjęcia zostały zrobione wczoraj. W naszym kraju. Dokładniej – w jego północnej części.


Ciągle poszukujemy nowych sposobów jak zaprezentować Wam zdjęcia naszych elfów, impulsów czy czego cokolwiek innego, co porusza się po torach naszego regionu. Bo uroki Wiesiółki, Goczałkowic-Zdroju czy Zwardonia są niepodważalne i zawsze przez nas cenione. I zawsze będziemy je pokazywać i promować. Bo takie nasze pragnienie i wola. Czasem jednak warto spojrzeć jak jest u innych. U których są inne warunki i okoliczności przyrody…

Dzięki Jakubowi Soldatke dzisiaj pokażemy Wam kilka zdjęć z północy Polski. Dokładnie ze szlaku Puck – Władysławowo, wczoraj zrobionych. Sami zobaczcie, jakie mamy szanse by zobaczyć u nas liniowe pociągi pasażerskie w takich zestawieniach? Żadne. Dlatego prezentujemy tych kilka fotek jako obraz świata dla nas dzisiaj kompletnie nieznanego, a jakże ciekawego i atrakcyjnego….

Fot. Jakub Soldatke

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *