Książki od KŚ do wygrania

Jak już zapewne wiecie, rok bieżący jest w Kolejach Śląskich nagłaśniany pod znakiem szeroko rozumianej kultury. Przez ostatnie dni, choćby z racji Światowego Dnia Książki, głośno było o literaturze. Jest nam miło, że przewoźnik zaprosił i nas do udziału w działaniach mających propagować Rok Kultury. Stąd dzisiaj mały konkurs.


My też zostaliśmy obdzieleni przez KŚ częścią nagród, przygotowanych na czas promocji kultury. I zamierzamy Wam je rozdać. W jego skład takiego pakietu wchodzi siatka w której znajdują się książki-niespodzianki. Jak zapewniono nas w KŚ to lektury ciekawe, warte przeczytania.

Żeby stać się posiadaczem takiego zestawu należy wysłać maila pod adres kontakt@silesiainfotransport.pl  i odpowiedzieć na następujące zagadnienie – Podaj tytuły przynajmniej dwóch książek o tematyce kolejowej. Pierwsze trzy osoby, które to uczynią, wygrają wspomniany pakiet książkowo-siatkowy ufundowany przez Koleje Śląskie. Z tymi osobami skontaktujemy się w celu ustalenia sposobu odebrania nagrody. Powodzenia…

Fot. Koleje Śląskie

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *