Będą „swoi” maszyniści

Koleje Śląskie poinformowały, że maszyniści z pierwszego kursu uruchomionego w spółce uczestniczą w ostatniej fazie szkoleń. Warto odnotować, że nasz regionalny przewoźnik na poważnie potraktował sprawę szkolenia przyszłych kadr na swoje potrzeby i wdrożył system przygotowywania pracowników do tego trudnego i odpowiedzialnego zawodu.


– Część teoretyczna cyklu szkoleń już za maszynistami, teraz czekają ich jazdy pod nadzorem maszynisty instruktora. Po ukończonej części praktycznej pozostaje już tylko egzamin, który umożliwi kierowanie pociągami Kolei Śląskich. Warto wspomnieć, że z każdym miesiącem chętnych na stanowisko maszynisty przybywa. Tym bardziej cieszymy się z rosnącego zainteresowania pracą w branży kolejowej. Maszynistom życzymy szerokiej drogi, natomiast tych, którzy myślą o karierze w Kolejach Śląskich zapraszamy na naszą stronę internetową – informują na swoje stronie KŚ.

Fot. Koleje Śląskie

2 komentarze

  1. Widzę ludzi z pokładu pociągu którzy teraz będą wiedzieć jak z obu stron wyglada tą praca i bedzie sie nam nadal dobrze współpracowało bo inne podejście maja ci którzy tyko za nastawieniem byli. Zielonego panowie.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *