Zakupy taboru dla PKS Racibórz

Starostwo Powiatowe w Raciborzu zamierza zakupić 10 sztuk fabrycznie nowych, niskoemisyjnych autobusów klasy MAXI dla swojego przewoźnika PKS Racibórz. Całość zamówienia zrealizowana ma być do końca czerwca 2020 roku. Cena najważniejszym kryterium, ale nie jedynym.


PKS Racibórz w najbliższym czasie wymieni najstarszy tabor na nowe, niskoemisyjne autobusy międzymiastowe. W tym celu Starostwo Powiatowe w Raciborzu rozpisało przetarg, którego przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowych 10 sztuk autobusów wraz z wyposażeniem elektronicznym, wyposażeniem dodatkowym w związku z udzielaną autoryzacją, niezbędnym oprogramowaniem, dokumentacją oraz przeprowadzenie szkoleń na odrębnie określonych warunkach.

Autobusy klasy MAXI (długość od 10,5 m do 12,5 m) mają być przystosowane do ruchu międzymiastowego, niskowejściowe z miejscem na wózek dla niepełnosprawnych, wyposażone w klimatyzację i spełniające normę emisji spalin EURO 6. Całość zamówienia powinna zostać zrealizowana najpóźniej do końca czerwca 2020 roku, jednak pierwsze 4 sztuki powinny zostać dostarczone jeszcze w tym roku z końcem października. Termin składania ofert zaplanowany jest na 19 marca. Złożone oferty zostaną poddane ocenie, która składa się na:
– Kryterium jakości (parametry techniczne) – 40
– Cena – 60

Fot. Starostwo Powiatowe w Raciborzu

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *