EZT-y kolejny raz przesunięte w czasie

Po raz kolejny przesuwa się termin składania ofert w przetargu na dostawę 12 elektrycznych zespołów trakcyjnych, dla naszego narodowego przewoźnika, spółki PKP Intercity.


Spółka ogłosiła informację o zamówieniu jeszcze w ostatnich dniach 2017 roku, którego przedmiotem jest dostawa fabrycznie nowych, 12 elektrycznych jednostek trakcyjnych oraz m.in. zapewnieniem zaplecza technicznego w postaci specjalistycznego Warsztatu Utrzymania Technicznego, świadczenia usług utrzymania pojazdów kolejowych na czterech poziomach i czyszczenie pojazdów.

Pierwotny termin składania ofert miał się zakończyć jeszcze w marcu jednak co pewien czas przekładano ten czas. W ubiegłym tygodniu termin został przesunięty na 29 czerwca br. jednak jeszcze wczoraj nastąpiła kolejna zmiana i producenci zainteresowani przetargiem mogą składać swoje oferty do 10 lipca tego roku. Jakie zostaną złożone oferty to miejmy nadzieję, że już wkrótce się dowiemy, ale z pewnością możemy spodziewać się zainteresowania przetargiem  ze strony Pesy, Newagu i Stadlera.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *