Nasz kolejny pierwszy raz

W poszukiwaniu sposobów na jak najatrakcyjniejsze pokazanie uroków naszej kolei spróbowaliśmy kolejnej formy przekazu.  Tym razem zamiast klasycznej informacji prasowej, których ukazało się u nas już sporo ponad trzy tysiące, chcemy przekazać Wam informację za pomocą obrazu i głosu. Właśnie na kanale YouTube,  profilu Facebook i Instagramie został opublikowany nasz pierwszy materiał filmowy,  mający być jednocześnie informacją dziennikarską. Na początek prezentacja przybyłej z przeglądu poziomu czwartego elektrycznej jednostki trakcyjnej 27WEb o numerze taborowym 003. Jako, że debiutujemy w tej materii prosimy o wyrozumiałość,  ale jednocześnie każda opinia będzie dla nas wskazówką co poprawić w następnych materiałach.

Bo to, że one powstaną to nie mamy wątpliwości, zresztą kolejnych tematów nam nie brakuje.  Chcemy docelowo prezentować takie materiały cyklicznie jak np. „Słynne pociągi”. Jednocześnie zaznaczamy, że „filmowa” wersja naszych wiadomości,  przynajmniej na razie, dotyczyć będzie wyłącznie spraw związanych z Kolejami Śląskimi.

Dziękujemy za przychylność i pomoc w realizacji tego projektu zarządowi KŚ, dyrektorowi Wojciechowi Janikowi oraz obsłudze jednostki 27WEb-003.  W rolę lektora wcieliła się Wioleta Brożek z Działu Marketingu KŚ.

3 komentarze

  1. To jeśli mogę sobie pozwolić na uwagi – komentarz zdecydowanie za cicho w stosunku do muzyki 🙂

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *