Elfów 2 obraz własny

Ostatnio Elf 2 znajduje się często w kadrze obiektywów. Jest to zrozumiałe z racji pewnej nowości, która wchodzi na śląskie tory. To oraz jej nieterminowość w dostarczaniu nowych składów sprawia, że każdy kolejny pojazd jest wyczekiwany z narastającym oczekiwaniem i niecierpliwością.


Ostatnio dostajemy od Was dużo ciekawych zdjęć, dlatego postanowiliśmy z nich zrobić użytek. Dzisiaj na tapecie ląduje Elf 2. W galerii m.in. pierwszy 4-członowy Elf 2 o numerze 22WEd-001, 34WEa i w trakcji ukrotnionej 21WEa.

Na dzień dzisiejszy Koleje Śląskie są w posiadaniu 6 jednostek serii Elf 2:

  • 2 z 4 34 WEa (2-człony)
  • 3 z 3 21WEa (3-człony)
  • 1 z 12 22WEd (4-człony)

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

4 komentarze

  1. Dlaczego ten „aktywny” sufit jest taki głośny??? Pierwsze wrażenie po wejściu do pojazdu, to głośny szum sufitu…. A latem „sinusoidalny” odgłos sufitu narasta i po osiągnięciu „maksimum hałasu” – cichnie i od nowa…..
    I te piszczenie drzwi wejściowych na każdym przystanku, nie zależnie od tego, czy się otwierają – czy nikt z nich nie korzysta….
    Jedno zrobią fajnie – bardzo płynnie jedzie po torach i dużo mniej słychać silniki trakcyjne, falowniki itp. – a drugie pogorszą i to znacznie, już o gadających drzwiach do ubikacji nie wspomnę….. 🙁

    Mniej zadowolony z tej wersji – i tak pozdrawiam 🙂

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *