PKP Intercity skonsultuje rozkład

PKP Intercity rozpoczyna konsultacje społeczne dotyczące siatki połączeń na sezon 2018/2019. Przez najbliższy tydzień, od 19 do 26 lutego podróżni będą mogli wyrazić w internetowej ankiecie swoje opinie na temat rozkładu jazdy, a także zaproponować swoje pomysły, np. na nowe połączenia. 


PKP Intercity pracuje nad ofertą na sezon 2018/2019, która zacznie obowiązywać od 9 grudnia br. Przewoźnik chce jak najlepiej dopasować rozkład jazdy do potrzeb pasażerów, dlatego po raz kolejny uruchamia konsultacje społeczne. Podróżni mogą zgłaszać swoje uwagi do obowiązującego obecnie rozkładu jazdy – godzin i terminów kursowania pociągów, a także przedstawić swoje pomysły, np. na nowe połączenia. PKP Intercity chce też poznać powody, dla których podróżni wybierają jego usługi oraz dowiedzieć się, co jeszcze może poprawić.

Wszystkie działania jakie prowadzimy – inwestycje w tabor, podnoszenie standardów obsługi na pokładach pociągów, czy kolejne funkcjonalności dodawane do systemu sprzedaży, mają na celu dostosowanie naszej oferty do potrzeb pasażerów. Naturalne jest więc, że także tworząc nowy rozkład jazdy prosimy podróżnych o opinię – mówi Agnieszka Serbeńska, rzecznik prasowy PKP Intercity.

Ankieta dostępna jest TUTAJ. Formularz będzie aktywny do 26 lutego br. Jak informuje narodowy przewoźnik, w miarę możliwości, po uzgodnieniach z zarządcą infrastruktury oraz Ministerstwem Infrastruktury, nadesłane propozycje zostaną uwzględnione w rozkładzie jazdy, który zostanie wprowadzony w grudniu br.

* Fot. PKP Intercity

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *