Będzie tłoczno bo skaczą

W Wiśle odbędzie się inauguracja zmagań o Puchar Świata w skokach narciarskich. W związku z tym przez cały weekend spodziewany jest wzmożony ruch na drogach tej miejscowości. To z kolei może wpłynąć na punktualność kursowania autobusów zastępczej komunikacji autobusowej za nie kursujące pociągi na odcinku Ustroń Polana – Wisła Głębce. Koleje Śląskie wydały informację, dotyczącą organizacji swoich przewozów w tym czasie.


– W najbliższy weekend (17-19 listopada) mogą wystąpić opóźnienia w kursowaniu naszych autobusów zastępczych na odcinku Ustroń Polana – Wisła Głębce.

Ewentualne utrudnienia mogą wynikać z większego natężenia ruchu ulicznego związanego z organizowanym Pucharem Świata w skokach narciarskich na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle Malince.W miarę możliwości postaramy się w tym czasie uruchamiać autobusy o jak największej liczbie miejsc, a jeśli zajdzie taka konieczność będziemy również rozważać uruchomienie dodatkowych autobusów. Pasażerowie muszą się jednak liczyć z tym, że ze względu na możliwość powstawania korków czas kursowania autobusów może być wydłużony. Z tego względu będą też możliwe opóźnienia w kursowaniu pociągów, które będą oczekiwać na pasażerów z autobusów zastępczych – informują Koleje Śląskie.

One comment

  1. Szkoda, że nie pomyśleli, by w tych dniach autobusy dojeżdżały pod skocznię. Przyczyniliby się do zmniejszenia wspomnianych korków…

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *