001 odebrany a miejsc na weekend już brak

Za kilkanaście godzin na torach naszego regionu powinna zadebiutować w czynnej służbie jednostka 21WEa – 001. Wczoraj pociąg został odebrany od producenta przez Koleje Śląskie. Natomiast w błyskawicznym tempie rozeszły się wszystkie miejsca na weekendowe przejazdy okolicznościowe z okazji kolejnych urodzin KŚ.


21Wea – 001 jest już gotowy do wyjazdu na linie obsługiwane przez KŚ. Wczoraj pociąg, po odbyciu niezbędnych testów został przekazany przewoźnikowi przez producenta z Bydgoszczy. Nie jesteśmy w stanie na razie podać Wam informacji, na których szlakach będzie można spotkać „jedynkę”. Najważniejsze jednak, że kolejna nowoczesna jednostka zostanie oddana do dyspozycji pasażerom z naszego województwa.

Z przykrością musimy także poinformować, że brak już miejsc w obu specjalnych pociągach uruchamianych przez KŚ w najbliższą sobotę i niedzielę na okoliczność szóstej rocznicy działalności naszego przewoźnika. Okazało się, że zainteresowanie w obchodach kolejnych urodzin KŚ było z Waszej strony tak wielkie, że potrzebowaliście zaledwie kilkadziesiąt minut, by zarezerwować wszystkie przewidziane przez organizatora miejsca. I to na dwa dni…

5 komentarzy

  1. Masakra, już o 7:30 nie dało się wypełnić formularza….
    Myślę, że powinno się „wydłużyć” składy, przez dodanie kolejnych jednostek,
    albo zorganizować kolejne kursy o następnych godzinach….
    Nawet w formie płatnej i komercyjnej!!! 🙁

  2. myślę, że ci co mieli jechać jadą, czyli kolejarskie kręgi. skoro przed 6 rano nie było miejsc i formularz pojawił się o północy to nie brzmi to fajnie.

  3. To karygodne że ktoś w ogóle wdraża rezerwacje na okolicznościowe przejazdy przez internet. Siedzą Kinder MK-ole na kompach po nocach bo do pracy nie chodzą, i już po północy rezerwują sobie miejsca. Jeżeli naprawdę temu komu zależy jechać to osobiście powinien pofatygować się do Centrum Obsługi Pasażera KŚ w Katowicach lub ewentualnie przez internet ale w takich godz. jak jest otwierany C.O.P. , żadna kasa nie jest po nocach otwarta a tu dzieci internetu nawet nie wiedzą na 100% czy pojadą ale po zarezerwowały sobie przejazdy kiedy to inni mniej zaawansowani nie mieli już szans.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *