Wkrótce koniec Ekokonkursu

Przypominamy, że do niedzieli macie jeszcze czas by wziąć udział w konkursie zatytułowanym „Ekopodróże – Małe i Duże”, który nasz portal organizuje we współpracy i przy wydatnej pomocy Kolei Śląskich.


Przypominamy, chodzi o to, by odbyć na podstawie EKO Biletu odbyć podróż wakacyjną i potem swoje wrażenia przekuć w słowo lub obraz, czyli napisać opowiadanie czy relację multimedialną z tych wojaży. By zobrazować o co dokładnie chodzi, skorzystamy z fragmentu regulaminu konkursu:

Opis wycieczki można przesyłać w dowolnej formie (może to być m.in. materiał tekstowy, wizualny – prezentacja, infografika, czy audiowizualny – film) oraz musi:

• wskazywać odwiedzone przez Uczestnika miejsca,

• zawierać informacje praktyczne dotyczące wybranych miejsc,

• zawierać informacje o sposobie przemieszczania się między wybranymi atrakcjami z wykorzystaniem EKO Biletu,

• zawierać uzasadnienie dlaczego akurat te miejsca warto odwiedzić w ramach jednodniowej wycieczki z EKO Biletem.

Efekt Waszych działań musicie potem wysłać do nas, dokładnie pod adres kontakt@silesiainfotransport.pl. My przekazujemy to na bieżąco do Kolei Śląskich, i potem razem podejmujemy decyzję o nagrodzeniu najlepszych prac. Zwycięskie opowiadanie w przyszłym tygodniu znajdzie się na naszych łamach oraz na oficjalnej stronie KŚ.

Autorzy najlepszych dzieł otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez naszego kolejowego przewoźnika regionalnego,. Ponadto, wyróżnienie indywidualne stworzy także możliwość zwiedzenia bazy KŚ w Katowicach przy ulicy Raciborskiej.

Prosimy – pamiętajcie. Jeszcze do niedzieli możecie w tej zabawie wziąć udział.

 

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *