Koleje Śląskie zapraszają na długi weekend

Zbliża się kolejny długi weekend, czyli kolejna okazja do wyruszenia w bliższe i dalsze podróże kolejowe. Tradycyjnie już Koleje Śląskie zachęcają swoich pasażerów do skorzystania z tej formy transportu. Tym bardziej, że na ten czas wydłużona została ważność niektórych biletów oferowanych przez przewoźnika.


W długi weekend Koleje Śląskie wyjadą też do Zakopanego. Będzie to już trzecia wyprawa do stolicy polskich Tatr. Majowe i czerwcowe przejazdy cieszyły się stosunkowo sporym zainteresowaniem, więc nic nie stoi na przeszkodzie by i tym razem pojechać na ciekawą wycieczkę do tej popularnej miejscowości. Jak już informowaliśmy, Giewont pojedzie 12 (sobota) i 15 sierpnia (wtorek), a dodatkową atrakcja ma być fakt, że w sobotę ci, którzy zdecydują się na skorzystanie z tej oferty będą mieli do dyspozycji w Zakopanem od przyjazdu do wyjazdu pociągu do Katowic aż sześć godzin.

Z okazji sierpniowego długiego weekendu KŚ rozszerzają również okres obowiązywania biletu Silesia Weekend oraz Śląskie dla Rodziny – Karta Dużej Rodziny. Pierwszy z nich będzie ważny od godz. 18:00 w piątek (11 sierpnia) do godz. 6:00 w środę (16 sierpnia). Druga oferta będzie obowiązywać od godz. 14:00 w piątek (11 sierpnia) do godz. 24:00 we wtorek (15 sierpnia).

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *