Jutro w Tychach pojadą kolarze

Miejski Zakład Komunikacji informuje, że w sobotę 22 lipca, w godzinach od 9:00 do 16:00 w związku z organizacją „Mistrzostw Polski w Kryterium Ulicznym 2017 – XV Wyścig Kolarski Tyskie Kryterium Fiata” nastąpią utrudnienia w ruchu autobusów miejskich. Wyścig kolarski będzie odbywał się na ulicy Sikorskiego od skrzyżowania z ulicą Targiela do skrzyżowania z ulicą Żółkiewskiego.


W związku z tym, autobusy w kierunku Osiedla Z1 będą dojeżdżały do przystanku „Tychy Paprocany Pętla T-bus”. Po jego obsłużeniu pojadą ulicami Sikorskiego, Paprocańską, Piłsudskiego, Beskidzką do przystanku „Tychy Sikorskiego Wiadukt”. W związku z powyższym kurs na linii „Paprocany 1” o godzinie 13:00 w kierunku Wygorzela będzie realizowany z przystanku „Tychy Paprocany Pętla” w kierunku ul. Armii Krajowej, a następnie pojedzie zgodnie z powyższą trasą objazdu.

Autobusy od przystanku „Tychy Sikorskiego Wiadukt” do przystanku „Tychy Paprocany Pętla” pojadą ulicami Sikorskiego, Żółkiewskiego, Targiela i ponownie ulicą Sikorskiego wraz z obsługą przystanków „Tychy Żółkiewskiego” i „Tychy Targiela”.

W czasie trwania wyścigu nie będą obsługiwane przystanki: „Tychy Jezioro Paprocańskie”, „Tychy Osiedle Z”, „Tychy Osiedle Z1” w obu kierunkach oraz „Tychy Paprocany Pętla” w kierunku Osiedla Z1.

MZK informuje rownież, że w przypadku wcześniejszego zakończenia wyścigu kolarskiego i wznowienia ruchu na zamkniętym odcinku ulicy Sikorskiego zostaną przywrócone obowiązujące trasy przejazdu autobusów.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *