Infolinia PKP Intercity pod nowym numerem

Od 10 lipca rusza nowy numer infolinii PKP Intercity. Pod numerem 703 200 200* będzie można poznać szczegóły rozkładu jazdy oraz ofert przewoźnika będzie można uzyskać pod numerem . Informacja telefoniczna PKP Intercity będzie funkcjonowała przez całą dobę.


Z telefonu komórkowego i stacjonarnego

Od uruchomienia nowego numeru, jeszcze przez miesiąc, do 10 sierpnia, podróżni będą mieli możliwość kontaktu, dzwoniąc pod dotychczasowy numer 19 757. Tak jak dotychczas informacja telefoniczna będzie dostępna całodobowo, przez wszystkie dni w roku. Będą mogli z niej skorzystać pasażerowie dzwoniący z telefonów stacjonarnych, jak i komórkowych. Dla podróżnych z zagranicy numer Infolinii pozostaje taki sam (+48 22 39 19 757). Obsługę Infolinii będzie świadczył dotychczasowy wykonawca, spółka TK Telekom.

85 tysięcy połączeń miesięcznie

Pod numerem Infolinii podróżni mogą uzyskać wszystkie niezbędne informacje dotyczące usług PKP Intercity – od rozkładu jazdy, przez dostępność miejsc w pociągach czy aktualne oferty i promocje dla pasażerów. Miesięcznie konsultanci Infolinii odbierają średnio 85 tysięcy połączeń od klientów, w tym także zagranicznych. Pracownicy informacji telefonicznej pomagają również pasażerom w sytuacjach interwencyjnych, np. przy odnalezieniu rzeczy zgubionych na pokładzie pociągu.

Za pośrednictwem Infolinii konieczność uzyskania pomocy w podróży mogą zgłaszać również osoby z niepełnosprawnością oraz ograniczoną mobilnością ruchową. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące oferty przewoźnika można znaleźć także na stronie intercity.pl, w kasach biletowych czy Centrach Obsługi Klienta na niektórych dworcach kolejowych. Do dyspozycji podróżnych jest także formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej PKP Intercity.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *