SIT zmienia twarz

Wasze oczekiwania zwiększają się i my chcemy im sprostać, dlatego zmieniliśmy naszą szatę graficzną. To nie nasza decyzja, tylko Wasza, bo to jak zaczęliście nas regularnie odwiedzać sprawiło, że po prostu jesteśmy Wam to winni. Mamy nadzieję, że nasza nowa wizualizacja zostanie zaaprobowana i dalej będziecie zaglądać do nas, przynajmniej w takim stopniu jak miało to miejsce w ostatnich miesiącach.


Gdy 26 miesięcy temu ruszaliśmy z naszym portalem nie wiedzieliśmy nic. Nic, oprócz tego co chcielibyśmy Wam przekazywać. Nie wiedzieliśmy, czy zostaniemy zaaprobowani. Nie wiedzieliśmy, czy to co nas interesuje, zainteresuje Was. Nie wiedzieliśmy, czy wytrzymamy i czy Wy wytrzymacie z nami. Nie wiedzieliśmy, czy znajdzie się na tyle informacji, by móc je w miarę regularnie prezentować. Bo chcieliśmy, by był to serwis regularny i aktualny. Tak się stało i my uważamy to za nasz największy sukces. No i nie wiedzieliśmy jednak najważniejszego – czy będziecie nas czytać.

Dzisiaj prezentujemy Wam nasze podziękowanie za to, że nas czytacie, komentujecie, kłócicie się z nami. Nie wiedzieliśmy (ostatni już raz, naprawdę), że sprawy transportu zbiorowego są tak istotne dla mieszkańców naszego regionu. Zrozumieliśmy, że informujemy Was o sprawach ważnych, mających duże znaczenie dla jakości naszego życia. Przejście od pasji do obowiązku w przekazywaniu tych informacji było z kolei dla nas najtrudniejsze. Ale chyba się udało.

SIT zamierza podbić także nowe tereny, dlatego na łamach naszego serwisu częściej będą pojawiały się wiadomości z Dolnego Śląska i Opolszczyzny, które to województwa z geograficznym Śląskiem mają przecież wiele wspólnego. Gościnnie w naszym serwisie pojawiać będzie się Małopolska, jako nasz bliski sąsiad i coraz ciekawszy region pod względem rozwiązań komunikacyjnych.

Nie zmieni się natomiast zakres tematyczny naszych publikacji czy poruszanych na naszych łamach spraw. Bo jesteśmy zobowiązani dalej czynić to, dzięki czemu zostaliśmy zaakceptowani. Tylko w nieco ładniejszy dla oka, nowocześniejszy i bardziej profesjonalny sposób. Jeszcze raz. Wielkie Dzięki!

13 komentarzy

 1. Ogromna szkoda, że upodobniliście się do losowego portalu w Internecie zamiast utrzymywać dotychczasową, wygodną formę.

  1. Dzięki za opinię, jednak to tak trochę jak np. w muzyce. Zaczyna się w garażu, jednak marzeniem jest zagrać w Spodku. Ale to też wymaga rozwoju i szkoda nam tego garażu, jednak nasze możliwości techniczne są znacznie większe, co będziemy chcieli z korzyścią dla Was spożytkować. Mam nadzieję, że jednak pozostanie Pan z nami

 2. Jest fajnie, ale sugerowałbym dla „tradycjonalistów” dorobienie opcji w menu głównym pod tytułem „Najnowsze”, gdzie wyświetlałyby się ostatnio dodane posty bez względu na kategorię.

  1. Podpisuje się pod propozycją Bartka, też mi brakuje takiego zbiorczego zestawienia. Tymczasem cofnąłem się o krok do tyłu, bo muszę wchodzić przez linki z maila, a to mniej wygodne rozwiązanie.

   1. Dzięki Panowie za sugestie. Postaramy się zobaczyć, czy można to w ten sposób ogarnąć. Ale dajcie czasu….

    1. Ja też bym wolał mieć taką zakładkę – najnowsze i wszystkie wpisy po kolei.
     Dla mnie ta forma była dużo wygodniejsza… 🙂
     Pozdrawiam.

     1. Witam. Wasze życzenia zostały spełnione. Pojawiła się rubryka „Najnowsze wpisy”

 3. Witam wszystkich!
  Nie wiem czy autorzy portalu przeczytają, bo jeszcze jedna prośba – bardzo fajnie, że jest kolumna „najnowsze wpisy”, ale brakuje mi jeszcze – gdzieś tam – może być na dole, „klawisza” POPRZEDNIE.
  Prosiłbym o to, by można było zobaczyć w kolejności chronologicznej, nie tylko najnowsze wpisy, ale i poprzednie artykuły i archiwalne.
  Pozdrawiam i bardzo fajny portal – czytam dwa razy dziennie 🙂

  1. Witamy.
   Zaraz pod „Najnowszymi wpisami” znajduje się rozwijania lista „Archiwum”, z której możemy wybrać dany bądź poprzedni miesiąc, dzięki czemu uzyskamy chronologicznie uszeregowane z wpisy, z możliwością przeczytania także tych już mniej aktualnych 😉

   1. No i teraz jest EKSTRA!!!
    Super teraz się czyta, jak przez jakiś czas byłem zajęty pracą „na maksa” i nie miałem czasu zajrzeć na portal, teraz mam „full wypas” i mogę poczytać wszystkie „zaległe” artykuły!!! 🙂
    Bardzo dziękuję 🙂

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *