Koleje Śląskie z kolejną ofertą

Fot. Koleje Śląskie

Pierwszy dzień lipca to mały przełom w ofercie biletowej spółki Koleje Śląskie. Od dzisiaj poprzez system SkyCash i w mobilnym terminalu u konduktora można zakupić EKO Bilet. To jednak nie jedyna nowość u naszego przewoźnika. Dzisiaj wprowadzona zostaj zupełnie nowa oferta – „10 godzin po sieci”.


Umożliwia ona podróże wszystkimi pociągami Kolei Śląskich w cenie 18 zł. Możliwy będzie też przewóz roweru w cenie 10 zł na podstawie biletu „10 godzin po sieci z rowerem”, ważnego w terminie ważności biletu na przejazd.

Nowy bilet można kupić w kasach Kolei Śląskich oraz u konduktora w pociągu (wyłącznie w dniu wyjazdu). Czas obowiązywania oferty jest liczony od daty i godziny podanej na bilecie na przejazd. „10 godzin po sieci” jest biletem bezimiennym. To idealna oferta zwłaszcza w okresie wakacyjnym – gdy chcemy odwiedzić pociągiem kilka różnych miejsc.

Nas ten bilet bardzo zainteresował i jako „smakosze” takich ofert, na pewno wypróbujemy jego funkcjonowanie w codziennym życiu pasażerów KŚ.

3 komentarze

  1. Zadziwiające jest to, że wprowadzając EKObilet do SKYcash nie wprowadzono nowego biletu do aplikacji. Super inicjatywa ale jak zwykle nie wszystko zapięte na ostatni guzik- „a jakoś to będzie” 🙁

    1. Nie da się przejść od totalnej nienormalności do normalności bez potknięć. Najważniejsze, że proces trwa

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *